SLUŽBY

MyWeb21

     

Tvorba grafických návrhů www stránek

Tvorba grafického návrhu je prvním krokem, který provedeme v případě, že nemáte svůj grafický návrh. Grafika je tvořena na základě Vašich představ a podmínek a cílem je vytvořit graficky přitažlivou webovou prezentaci, která reprezentuje účel www stránek. Odsouhlasený grafický návrh webových stránek je pak připraven k dalšímu kroku – vytvoření XHTML + CSS šablon.

Kódování XHTML šablon a CSS šablon

Vytvoření základních šablon XHTML je prací člověka, kterému se říká kodér a je tvůrcem tzv. zdrojového kódu. XHTML je programovací jazyk, kterému rozumí všechny prohlížeče a našim úkolem je vytvoření takového kódu, který bude podporovaný všemi známými prohlížeči a bude v nich korektně zobrazen. S tvorbou XHTML šablony následuje další krok a to vytvoření CSS šablony.
Tvorba šablon CSS je tvořena kodérem, který zároveň připravuje XHTML šablony. CSS nám umožňují velmi efektivně rozdělit obsah (jež je obsažen v XHTML) od formátování textů a dalších prvků (CSS). Tato šablona je připojena k XHTML šabloně a dohromady tvoří základní rámec na němž jsou webové stránky budovány.

Vytvoření flash animací a GIF animací

Tato práce zahrnuje vytvoření animací, jehož výsledkem je flashový soubor, který je vložen do webových stránek. Flash je zobrazitelný ve všech běžně používaných webových prohlížečích. Animace ve flashi je používána spíše jako dekorativní prvek, který zaujme návštěvníky a snaží se udržet jejich pozornost.

Vytvoření redakčního systému pro správu obsahu

Redakční systém pro správu obsahu umožňuje měnit si texty a fotografie svépomocí bez nutnosti znalosti programovacích technologií. Redakční systém obsahuje mimo jiné online editor. Úprava stránek již nemůže být jednodušší a zajistí Vám maximální komfort při vlastní aktualizaci webové prezentace. V případě zájmu můžeme převzít kompletní správu nad provozem Vašich webových stránek.

Tvorba e-shopů – elektronických obchodů

Elektronický obchod (e-shop) je ideální způsob, jakým můžete nabízet Vaše produkty a zboží zákazníkům. E-shopy zažívají v dnešních dnech doslova boom, neboť umožňují prodávat produkty s minimálními náklady. Vytvoříme Vám e-shop na míru tak, aby se v něm zákazníci co nejlépe orientovali. Námi použitý e-shop je lehce ovladatelný a kdykoliv máte možnost upravit, přidat nebo smazat konkrétní produkt z e-shopu, popř. založit novou kategorii.

www.myweb21.cz
info@myweb21.cz

+420 608 477 339

Be Sociable, Share!

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *